Mis on Astroloogia ja millisel viisil võib see sind abistada sinu eluteel?

Astroloogia on sümboolne keel taevase ja maa vahel, mis aitab meil lahti­mõtestada ise­ennast, teisi ja ümbritsevat maailma. Siinjuures on Astroloog see, kes aitab astroloogilise keele tõlkida meile arusaadavasse vormi. olen sulle justkui sild, lahti seletamaks sinu taevast kaarti.

Astroloogia keskmeks on isiklik sünnikaart ehk maapealt vaadatuna taevane seis meie sünnihetkel. Sünnikaart peegeldab igaühe inividuaalset teed ja kogemusi, mida ta on tulnud selle elu või elude jooksul lahti harutama ja sisse käima.

Oluline on teada, et astroloogia ei tegele mitte kunagi ennustamisega, sest meil kõigil on ka vaba tahe! Küll aga tegeleb astroloogia prognoosimisega, mis vaatleb planeetide liikumist maapealt lähtuvalt ja selle võimalikust mõjust meie isiklikku ellu. Tegelikult astroloogiline prognoos avab igaühe sünnikaardi eripäraseid potensiaale ja võimalusi ning Meie ise, kui eluloojad saame teha valikuid, kuidas või millisel viisil neid enda elus kasutada.


Kui nüüdseks on sinus ärganud sügavam sisemine huvi, siis loe järgmiseks infot minust või minu pakutavate teenuste kohta. Küsimuste korral võta julgelt ühendust.